Хто підкорив журі, а кому бракувало пристрасті: як судді оцінили виступи учасників «Танців з зірками» (ВІДЕО)

Паркет знову заграв емоціями, а суддівські таблички цього вечора були напрочуд щедрими

На каналі 1+1 відгримів благодійний передноворічний спецвипуск проєкту “Танці з зірками”, який уперше за чотири роки повернувся в ефір. На паркет вийшли всі 12 учасників, щоб не лише показати танцювальні номери, а й підтримати важливу місію — допомогу пораненим військовим.

Виступи оцінювало зоряне журі — Наталія Могилевська, Дмитро Монатік, Катерина Кухар та танцівник-військовий Дмитро Дікусар. Судді цього вечора були особливо прихильними: жодної оцінки нижче восьми та одразу два ідеальні результати.

Загалом двом парам вдалося вибороти максимальні 40 балів, а доля учасників тепер залежить від глядачів — кошти з голосування спрямують Superhumans Center на закупівлю евакуаційних автомобілів для поранених захисників.

Які бали учасникам поставили судді:

  • Неля Шовкопляс і Макс Прохоров виконали драйвовий квікстеп і отримали 35 балів — Монатік поставив 10, Могилевська 9, Кухар і Дікусар по 8.

  • Руся Данілкіна та Павло Сімакін підкорили журі чуттєвою румбою й стали першими володарями ідеальних 40 балів — чотири десятки без жодних зауважень.

  • Павло Текучев та Анна Кареліна здивували ча-ча-ча й отримали 39 балів, поступившись лише одним балом від Дмитра Дікусара.

  • Даша Квіткова і Женя Кот виконали фокстрот, однак суддям забракло пристрасті — 37 балів.

  • Василь Байдак та Nadine зарядили зал ча-ча-ча й вибороли 36 балів, підтвердивши, що гумор і танець — чудова комбінація.

  • Наталі Солонік і Олександр Прохоров за пасодобль отримали 38 балів, попри окремі зауваження Катерини Кухар.

  • Нікіта Добринін та Анна Манджура виконали румбу, переборовши хвилювання, і здобули 39 балів.

  • Наталка Денисенко та Антон Нестерко впевнено впоралися зі складною самбою — 39 балів.

  • Наталія Островська і Дмитро Загоруйко ризикнули з танго й отримали 35 балів.

  • Женя Галич та Яна Цибульська за пасодобль вибороли 38 балів, попри критику техніки.

  • Григорій Решетнік і Юлія Сахневич з віденським вальсом отримали 38 балів.

  • А фінальним акордом вечора став виступ KOLA та Сергія Єфремова, які приголомшили журі танго й здобули другі за вечір ідеальні 40 балів.

Нагадаємо, що продюсер «Танців із зірками» назвав зірок, які відмовилися виходити на паркет. Дізнайтеся, кого б мали побачити глядачі у спецвипуску.

https://news.hochu.ua/ukr/cat-tv-show/news/article-161684-xto-pidkoriv-zuri-a-komu-brakuvalo-pristrasti-iak-suddi-ocinili-vistupi-ucasnikiv-tanciv-z-zirkami/

Связанные записи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *