Все-таки разом? Кайлі Дженнер та Тімоті Шаламе з’явились на публіці в яскравих парних образах (ФОТО)

Розглядаємо новий спільний вихід пари

Про розрив однієї з найцікавіших пар Голлівуду — Кайлі Дженнер і Тімоті Шаламе — в ЗМІ говорили близько місяця. Однак інформацію жодна зі сторін офіційно не підтверджувала. Сюрприз-сюрприз: вони з’явились разом на публіці, таким чином спростувавши чутки про свій розрив.

Кайлі й Тімоті відвідали разом прем’єру нового фільму “Марті Супрім. Геній комбінацій”, в якому актор зіграв головну роль. Ба більше, вони з’явились в яскравих парних образах! Розглядаємо їхній вихід детальніше на Хочу!

Пара сяяла перед фотографами у яскравих тотал-луках помаранчевого кольору, створених спеціально для них брендом Chrome Hearts. Обидва вбрання були виготовлені з тонкої, майстерно обробленої шкіри.

Тімоті обрав піджак і штани в одному відтінку, поєднавши їх із класичною сорочкою, шнурованими чоботами та круглою шкіряною сумкою через плече з фірмовим символом марки. Кайлі підтримала стиль партнера в сукні насиченого помаранчевого кольору з глибоким декольте, сміливими вирізами та відкритою спиною. Образ вона акцентувала срібними прикрасами з мотивом хрестів, довгим манікюром і витонченими туфлями на підборах.

Раніше Гаррі Стайлс та Зої Кравіц привернули до себе увагу папараці. Закохані теж продемонстрували парні образи, однак в кардинально іншій стилістиці. Дивіться їх вихід — в цій статті на Хочу!

https://news.hochu.ua/ukr/cat-fashion/novini-modi/article-160893-vse-taki-razom-kaili-dzenner-ta-timoti-salame-ziavilis-na-publici-v-iaskravix-parnix-obrazax-foto/

Связанные записи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *