Пліткар Богдан Беспалов зізнався скільки йому пропонували за мовчання про зірок та “Холостяка”

Блогер назвав артистку, чия команда намагалася тиснути на нього

Український пліткар Богдан Беспалов, який оприлюднив імена фіналісток “Холостяка”, уперше відкрито розповів про спроби підкупу. Блогер зізнався, що йому не раз пропонували великі гроші — як за мовчання, так і за цілеспрямоване псування репутації знаменитостей.

За словами пліткаря в інтерв’ю Аліні Доротюк, суми були зовсім не символічні. Одна з найдивніших ситуацій сталася перед прем’єрою нового сезону шоу «Холостяк». До нього нібито звернулася людина, пов’язана з Верховною Радою, і попросила повний blackout на тему проєкту, героїнь та головного холостяка — Тараса Цимбалюка.

Кажуть: “Скільки хочеш?”. Але я ж не стіл замовлень,


– цитує себе Беспалов.

Він каже, що відмовився одразу, бо принципово не продає мовчання. Блогер згадує і тиск, який, за його словами, надходив з боку команди співачки Анни Трінчер. Він зізнався, що дехто навіть «підключав серйозних дядьків», аби вплинути на його контент, але він не зламався:

Якщо я сьогодні візьму гроші — завтра я втрачу все, що будував роками.

Ще більш промовистою стала історія про замовні «чорні» матеріали. Беспалов стверджує, що йому пропонували від 20 тисяч доларів і вище — за злив бруду та цілеспрямоване псування репутації конкретних зірок.

В наших умовах це не копійки. Це, грубо кажучи, один корпоратив Наді Дорофєєвої,


– каже блогер, визнаючи, що спокуса була, але він «не пішов на це».

Варто зазначити, що Беспалов веде свій блог із 2022 року і за цей час зібрав армію «кошенят» — так він називає свою аудиторію. Його стиль — різкий, іронічний і часом безжальний — а інсайди, які він публікує, нерідко стають основою українських інфоприводів.

Нагадаємо, що Беспалов звинуватив співака MELOVIN у прагненні заробляти на молодих артистах. За його словами, MELOVIN пропонує «рабські умови» контрактів для початківців. Беспалов розповів деталі угоди, яка, на його думку, є невигідною для молодих виконавиць та виконавців.

https://news.hochu.ua/ukr/cat-stars/znamenitosti/article-160166-plitkar-bogdan-bespalov-ziznavsia-skilki-iomu-proponuvali-za-movcannia-pro-zirok-ta-xolostiaka/

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *