«Міс Україна» різко відреагувала на негативні закиди після нового сезону
Учасниця «Холостяка» Софія Шамія, яка хоче подати до суду, обурилася на критику й образи від інших учасниць. Після цього шоу дівчина розчарувалася в людях.
Ситуація сталася після того, як Софія отримала багато негативних коментарів не лише від глядачів, а й від інших учасниць шоу в інстаграмі. Особливо її вразили слова про те, що вона нібито «піариться» на проєкті, що суперечило її власним принципам і поведінці на шоу.
Я просто не витримую цього… Я не розумію людської тупості, цього стадного ефекту або це просто низький рівень інтелекту і мені треба з цим змиритися. Я побачила коментарі інших учасниць. Вони написали: «Дівчинка піариться». Мені так стало смішно з цього, тому що немає ніяких доказів. Окей, я можу вам не подобатися, але у вас має бути розвинене критичне мислення. Якщо хтось щось каже, повинні бути докази”
— емоційно відповіла Шамія.
Також модель зазначила, що зовсім не очікувала подібної поведінки від дівчат, з якими добре спілкувалася на шоу. Можливо, що гейт від них був реакцією на поведінку Софії, але сама учасниця шоу заперечує своє погане ставлення до інших.
Мене ця ситуація настільки вивела. Пишуть багато хейту, але від однієї дівчини я цього не очікувала. Я не буду казати, хто це. Але я про неї всюди добре казала. Я подумала, як так можна казати: “Прийшла піаритись”… Добре, а чи ти не прийшла піаритись? Дівчата, будьмо трошки розумнішими або якщо ви трошки тупенькі, то треба мати кращу тактику.
Також Софія згадала про учасницю Оксану Шанюк, яка розповіла про стосунки “Міс «України” з одруженим чоловіком:
Я пам’ятаю, як дівчина, яка зробила щодо мене наклеп про стосунки з одруженими чоловіками, посміхалася мені в обличчя, коли я плакала. Це говорить тільки про настільки злу людину з поганим серцем. Я б ніколи не посміхалася у відповідь на біль людини, навіть, якщо вона мені не подобається. Це не по-людськи. Будь ласка, дівчата, розвивайте свій інтелект, тому що це все дуже погано.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, які були романи в Софії Шамії до участі в проєкті “Холостяк”. Почуття кохання несподівано підвело дівчину до великих проблем.

Добавить комментарий